HUBELINO Guličková dráha rozšírenie Katapult 41 ks

HUBELINO Guličková dráha rozšírenie Katapult 41 ks obsahuje 41ks doplnkových dielikov na výstavbu guličkovej dráhy vrátane jednej základnej dosky, jednej guličky a dvoch katapultov pre vystrelenie guličkyy do dráhy. Je výbornou nadstavbou kompletnej stavebnice Hubelino a preto je to výborná voľba pre tých, ktorí už stavebnicu Hubelino vlastnia.S kreatívnou stavebnicou ... Hubelino guličková dráha zažije hromadu zábavy a radosti celá rodina. Vytvoriť môžete od jednoduchších až po premyslené komplikované stavby. Dráhu môžete poskladať podľa priloženého návodu, alebo podľa vlastnej predstavy, fantázii sa medze nekladú. Stavebnica je kompatibilná s ostatnými setmi Hubelino a tiež s obľúbenou stavebnicou LEGO Duplo.HUBELINO rozvíja:    predstavivosť, fantáziu a tvorivosť    manipulačné schopnosti    jemnú motoriku, zmysel pre detail    logické myslenie, experimentovanie, bádanie    schopnosť vopred plánovať a premyslieť postup stavby    socializáciu, kooperáciu pri stavbe, koordináciu spoločného úsilia    vzájomné vzťahy a súdržnosť, zmyslové skúsenostiJednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v Nemecku z kvalitného a ekologicky šetrného materiálu.  Dieliky sa môžu umývať, alebo prať pri teplote 40°.Herný set Hubelino guličková dráha je vhodná hračka pre deti od troch rokov.

čítať viac čítať menej

39.00€

Dostupné ihneď

39.00€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

HUBELINO Guličková dráha rozšírenie Katapult 41 ks obsahuje 41ks doplnkových dielikov na výstavbu guličkovej dráhy vrátane jednej základnej dosky, jednej guličky a dvoch katapultov pre vystrelenie guličkyy do dráhy. Je výbornou nadstavbou kompletnej stavebnice Hubelino a preto je to výborná voľba pre tých, ktorí už stavebnicu Hubelino vlastnia.

S kreatívnou stavebnicou Hubelino guličková dráha zažije hromadu zábavy a radosti celá rodina. Vytvoriť môžete od jednoduchších až po premyslené komplikované stavby. Dráhu môžete poskladať podľa priloženého návodu, alebo podľa vlastnej predstavy, fantázii sa medze nekladú. Stavebnica je kompatibilná s ostatnými setmi Hubelino a tiež s obľúbenou stavebnicou LEGO Duplo.

HUBELINO rozvíja:

    predstavivosť, fantáziu a tvorivosť
    manipulačné schopnosti
    jemnú motoriku, zmysel pre detail
    logické myslenie, experimentovanie, bádanie
    schopnosť vopred plánovať a premyslieť postup stavby
    socializáciu, kooperáciu pri stavbe, koordináciu spoločného úsilia
    vzájomné vzťahy a súdržnosť, zmyslové skúsenosti

Jednotlivé dieliky stavebnice sú vyrobené v Nemecku z kvalitného a ekologicky šetrného materiálu.  Dieliky sa môžu umývať, alebo prať pri teplote 40°.

Herný set Hubelino guličková dráha je vhodná hračka pre deti od troch rokov.

SKU 1171709
Značka Hubelino
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4250331420398
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško