Hryzátko/náramok sloník Nelly

Ideálne na stimuláciu detských zmyslov a privodenie dokonalej úľavy od bolesti pri prerezávaní detských zúbkov. Možno ho však použiť aj ako hračku do vody či na dekoratívny účel.  Ide o senzorickú a antibakteriálnu eko-hračku bez otvorov, čím sa predchádza množeniu baktérií a plesní nielen na jej povrchu, ale aj v jej vnútri.Hryzátko ... je jemné, flexibilné, stlačiteľné a ľahko uchopiteľné aj drobnou detskou rúčkou. Dá sa veľmi jednoducho umiestniť okolo detského zápästia.Materiálové zloženie: 100 % prírodný kaučuk zo stromu Hevea, ručne maľovaný rastlinnými atramentmi, biologicky rozložiteľné a trvalo udržateľné (bez obsahu PVC, BPA, ftalátov a dusičňanov)V prípade potreby čistite mydlovou vodou a jemnou handričkou, následne osušte. Hračku nenechávajte dlhodobo vystavenú priamemu slnečnému svetlu, nesterilizujte ju.Rozmery: 4,5 x 7 x 8,4 cmUpozornenie: vzhľadom na použitý materiál a ručnú výrobu sa môžu jednotlivé hryzátka kus od kusa mierne líšiť (v tvare i zafarbení). Hryzátko bolo navrhnuté v Španielsku a vyrobené v Maroku.

čítať viac čítať menej

16.50€

Dostupné ihneď

16.50€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Ideálne na stimuláciu detských zmyslov a privodenie dokonalej úľavy od bolesti pri prerezávaní detských zúbkov. Možno ho však použiť aj ako hračku do vody či na dekoratívny účel.  

Ide o senzorickú a antibakteriálnu eko-hračku bez otvorov, čím sa predchádza množeniu baktérií a plesní nielen na jej povrchu, ale aj v jej vnútri.

Hryzátko je jemné, flexibilné, stlačiteľné a ľahko uchopiteľné aj drobnou detskou rúčkou. Dá sa veľmi jednoducho umiestniť okolo detského zápästia.

Materiálové zloženie: 100 % prírodný kaučuk zo stromu Hevea, ručne maľovaný rastlinnými atramentmi, biologicky rozložiteľné a trvalo udržateľné (bez obsahu PVC, BPA, ftalátov a dusičňanov)

V prípade potreby čistite mydlovou vodou a jemnou handričkou, následne osušte. Hračku nenechávajte dlhodobo vystavenú priamemu slnečnému svetlu, nesterilizujte ju.

Rozmery: 4,5 x 7 x 8,4 cm

Upozornenie: vzhľadom na použitý materiál a ručnú výrobu sa môžu jednotlivé hryzátka kus od kusa mierne líšiť (v tvare i zafarbení). Hryzátko bolo navrhnuté v Španielsku a vyrobené v Maroku.

SKU 1172933
Značka Oli&Carol
Krajina pôvodu Maroko
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 8437015928951
Kód produktu 722.OC-19
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško