SKU
1173598
Dostupnosť: Dostupné v predajni
Zostáva len 0

Hryzátko a zubná kefka zelená

Momentálne nedostupné
Rezervovať v predajni:
Vyberte predajňu
Meno *
Priezvisko *
E-mail *
Telefon *
Záväzne rezervovať na 3 dni

Hryzátko a zubná kefka Monkey 2v1 značky Matchstick je svojím hravým a štýlovým prevedením a ergonomickým tvarom uprispôsobené do tých najmenších detských rúčok. Problémy s prerezávaním detských zúbkov budú konečne minulosťou, a to vďaka tomuto inovatívnemu hryzátku v tvare opičky a aplikátoru zubných prípravkov v jednom.

Opička je zábavná, mäkká a texturovaná. Vďaka svojmu tvaru sa dostane piamo k zdroju bolesti, pričom detské ďasná jemne premasíruje. Tlak si bábätko reguluje celkom samo intenzitou žuvania. Je to výborná pomôcka pri masáži detských ďasien, aj ako kefka na trénovanie pri čistení prvých zúbkov.

Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku a koordináciu očí a rúčok.

Jej používanie, čistenie a údržba sú jednoduché, rýchle a hygienické. 

Materiálové zložnie: Vyrobené z potravinárskeho silikónu, ktorý je netoxický - neobsahuje Bisfenol A (BPA). Hryzátko je certifikované FDA a CE a je šetrné k životnému prostriediu

Upozornenie: Z hygienických a bezpečnostných dôvodov odporúčame skontrolovať a očistiť vodou pred a po každom použití. Vhodné na sterilizáciu parou a studenou vodou, do umývačky riadu aj na zamrazenie. 

Farebné prevedenie: Žltá, oranžová, ružová, rubínová, zelená, svetlo modrá, modrá a sivá.

Vhodné pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.

Výška hryzátka: 10,5 cm

Hyzátko a zubná kefka Matchstick Monkey vo farbe Green (zelená) získala v rámci prestížnych cien Mother and Baby Award 2019 ocenenie ako Najlepšia hračka pre deti 2019.

Vítajte teplé dni so štýlovými zdravými fľašami