Hryzadlo silikónové Noppi

Noppi, to je multifunkčná hračka pre bábätká, ktorá stimuluje zmyslové vnemy, zabáva aj uľavuje od nepríjemného tlaku, ktorý sa spája s prerezávaním mliečnych zúbkov. Funguje ako silikónové hryzadlo aj hrkálka, výborne padne do najmenšej detskej rúčky.Hryzátko Noppi je vyrobené z bezpečných a kvalitných materiálov, neobsahuje ftaláty ani iné toxické látky.Vhodné ... pre deti od 0 mesiacovPriemer: 9 cmMateriál: silikón, plast

čítať viac čítať menej

11.54€

Bežná cena 11.90€

Dostupné ihneď

11.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Noppi, to je multifunkčná hračka pre bábätká, ktorá stimuluje zmyslové vnemy, zabáva aj uľavuje od nepríjemného tlaku, ktorý sa spája s prerezávaním mliečnych zúbkov. Funguje ako silikónové hryzadlo aj hrkálka, výborne padne do najmenšej detskej rúčky.

Hryzátko Noppi je vyrobené z bezpečných a kvalitných materiálov, neobsahuje ftaláty ani iné toxické látky.

Vhodné pre deti od 0 mesiacov

Priemer: 9 cm

Materiál: silikón, plast

SKU 1160172
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168211084
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško