SKU
1171623
Dostupnosť: SKLADOM

Hryzadlo myška Meiya z kaučuku 16 cm

16,00 €

Meiya a Alvin sú stopercentne prírodnými a bezpečnými hračkami vyrobenými z gumy z kaučukového stromu a certifikovanej bavlny. Výplň tvoria recyklované PET fľaše, ktoré poskytujú alternatívu k prírodným materiálom. Navyše ich opätovným používaním šetríme energiu a znižujeme emisie skleníkových plynov. Hračky sú maľované ručne, plne bezpečnými farbami založenými na rastlinnej báze.

Vhodné sú pre novorodencov a menšie deti nielen pre zábavu. Ideálnym pomocníkom sa totiž stávajú pri prerezávaní zúbkov. Obľúbené sú hlavne kvôli jemnučkému bavlnenému povrchu, jedinečnej vôni kaučuku, ktorá deti upokojuje a tiež vďaka zaujímavej chuti prírodnej gumy. Hračky sa ľahučko uchopia, rýchlo a ľahko sa udržujú v čistote.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.

Ďalšie produkty Meiya and Alvin