Hryzadlo Autíčko

V období rastu zúbkov majú deti sklony vkladať si veci do úst a žuť ich, aby si uľavili pri bolesti ďasien. Toto silikónové hryzadlo v tvare autíčka je na tento účel ako stvorené, keďže výbežky, ktoré na ňom sú, sú na hryzenie mimoriadne vhodné. Veselé farby dieťatko zaujmú aj zrakom ... a tvar hryzadla je špeciálne prispôsobený na úchop detskej rúčky. Hračka je vhodná pre deti do 6 mesiacov.

čítať viac čítať menej

8.54€

Bežná cena 8.99€

Momentálne nedostupné

8.99€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

V období rastu zúbkov majú deti sklony vkladať si veci do úst a žuť ich, aby si uľavili pri bolesti ďasien. Toto silikónové hryzadlo v tvare autíčka je na tento účel ako stvorené, keďže výbežky, ktoré na ňom sú, sú na hryzenie mimoriadne vhodné. Veselé farby dieťatko zaujmú aj zrakom a tvar hryzadla je špeciálne prispôsobený na úchop detskej rúčky.

Hračka je vhodná pre deti do 6 mesiacov.

SKU 1175097
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168226675
Kód produktu 36.302826
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško