Hrnček fialový

Kvalitný termo hrnček s objemom 400ml s jadrom z nerezovej ocele a s praktickým tesniacim vrchnákom udrží váš nápoj teplý, alebo naopak, dobre vychladený, po dlhú dobu. Praktické, väčšie uško, zaisťuje bezpečné pitie deťom a elegantný úchop dospelým.Na hrnčeku je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor pre 334ks políčok, ... na ktoré môžete patentovaným spôsobom umiestniť až stovku farebných „pixiekov“, ktoré sú súčasťou hrnčeka. Zároveň ich kedykoľvek môžete vymeniť za iné a tak dokola vytvárať stále novší dizajn.Každý hrnček je jedinečným kúskom, presne ako jeho majietľ, majiteľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

čítať viac čítať menej

14.39€

Bežná cena 14.99€

Dostupné ihneď

14.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kvalitný termo hrnček s objemom 400ml s jadrom z nerezovej ocele a s praktickým tesniacim vrchnákom udrží váš nápoj teplý, alebo naopak, dobre vychladený, po dlhú dobu. Praktické, väčšie uško, zaisťuje bezpečné pitie deťom a elegantný úchop dospelým.

Na hrnčeku je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje priestor pre 334ks políčok, na ktoré môžete patentovaným spôsobom umiestniť až stovku farebných „pixiekov“, ktoré sú súčasťou hrnčeka. Zároveň ich kedykoľvek môžete vymeniť za iné a tak dokola vytvárať stále novší dizajn.

Každý hrnček je jedinečným kúskom, presne ako jeho majietľ, majiteľka. Pri vytváraní svojho vlastného dizajnu deti zažijú kopec tvorivej zábavy. Potrénujú si motoriku, predstavivosť aj individuálnu kreativitu.

SKU 1173320
Značka Pixie Crew
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 702811687370
Kód produktu 726.PXN-02-14
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško