Hrkálka a hryzadlo svietiaci obláčik

Originálna hračka pre najmenších – hrkálka v podobe milého obláčika, ktorý zaručene zaženie chmáry z detskej tváričky. Obláčik príjemne hrká, ale pri stisnutí tiež vyžaruje tlmené svetlo. Upokojí, zabaví, prirodzene stimuluje zmyslové vnemy a prebúdza zvedavosť. Táto nápaditá hrkálka má využitie má aj ako praktické hryzadlo – na dažďových kvapôčkach ... s jemnou textúrou si môže drobček uľaviť od nepríjemného tlaku pri rastúcich zúbkoch.Hrkálky americkej značky Battat sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a neobsahujú žiadne škodlivé látky či toxické farbivá.Hračka je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

čítať viac čítať menej

13.48€

Bežná cena 13.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Originálna hračka pre najmenších – hrkálka v podobe milého obláčika, ktorý zaručene zaženie chmáry z detskej tváričky. Obláčik príjemne hrká, ale pri stisnutí tiež vyžaruje tlmené svetlo. Upokojí, zabaví, prirodzene stimuluje zmyslové vnemy a prebúdza zvedavosť. Táto nápaditá hrkálka má využitie má aj ako praktické hryzadlo – na dažďových kvapôčkach s jemnou textúrou si môže drobček uľaviť od nepríjemného tlaku pri rastúcich zúbkoch.

Hrkálky americkej značky Battat sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov a neobsahujú žiadne škodlivé látky či toxické farbivá.

Hračka je vhodná pre deti od 3 mesiacov.

SKU 1171682
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 062243330627
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou