Hrkálka Hríbik z dreva

Roztomilá drevená hrkálka s rolničkou, z dielne nemeckej značky Haba, ktorá je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Svojou veľkosťou je ideálna do drobných detských rúk a už na prvý pohľad pôsobí lákavo a podnetne. Hra a kontakt s ňou u detí pomáha rozvíjať jemnú ... motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj hmatové a audiovizuálne vnímanie.Materiálové zloženie: drevo, kovRozmery: 8 x 12 cmPriemer hrkálky: 10 cmOdporúčaný vek: 10 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

10.57€

Bežná cena 10.90€

Momentálne nedostupné

10.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá drevená hrkálka s rolničkou, z dielne nemeckej značky Haba, ktorá je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatá. Svojou veľkosťou je ideálna do drobných detských rúk a už na prvý pohľad pôsobí lákavo a podnetne. 

Hra a kontakt s ňou u detí pomáha rozvíjať jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj hmatové a audiovizuálne vnímanie.

Materiálové zloženie: drevo, kov

Rozmery: 8 x 12 cm

Priemer hrkálky: 10 cm

Odporúčaný vek: 10 mesiacov a viac

SKU 1002495
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 10 mesiacov
EAN 4010168026312
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško