Hrkálka Farby dúhy

Táto jednoduchá, ale za to krásna a pestrofarebná hrkálka je skvelá na trénovanie prvého uchopovania drobnými detskými rúčkami. Je vhodná na hryzenie, podporuje prerezávanie zúbkov. Pestré farby dúhy a otáčavé symetrické dieliky zaujmú a potešia zmysly.Drevené hračky HAPE vďaka inovativnému dizajnu pomáhajú deťom učiť sa hrou.Materiálové zloženie: drevo maľované farbami ... na vodnej bázePriemer hrkálky: 8,5 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

7.51€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

7.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Táto jednoduchá, ale za to krásna a pestrofarebná hrkálka je skvelá na trénovanie prvého uchopovania drobnými detskými rúčkami. Je vhodná na hryzenie, podporuje prerezávanie zúbkov. Pestré farby dúhy a otáčavé symetrické dieliky zaujmú a potešia zmysly.

Drevené hračky HAPE vďaka inovativnému dizajnu pomáhajú deťom učiť sa hrou.

Materiálové zloženie: drevo maľované farbami na vodnej báze

Priemer hrkálky: 8,5 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

SKU 1150089
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478009301
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško