Hrkálka Farby dúhy

Táto jednoduchá, ale za to krásna a pestrofarebná hrkálka je skvelá na trénovanie prvého uchopovania drobnými detskými rúčkami. Je vhodná na hryzenie, podporuje prerezávanie zúbkov. Pestré farby dúhy a otáčavé symetrické dieliky zaujmú a potešia zmysly.Drevené hračky HAPE vďaka inovativnému dizajnu pomáhajú deťom učiť sa hrou.Materiálové zloženie: drevo maľované farbami ... na vodnej bázePriemer hrkálky: 8,5 cmOdporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

čítať viac čítať menej

7.27€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Táto jednoduchá, ale za to krásna a pestrofarebná hrkálka je skvelá na trénovanie prvého uchopovania drobnými detskými rúčkami. Je vhodná na hryzenie, podporuje prerezávanie zúbkov. Pestré farby dúhy a otáčavé symetrické dieliky zaujmú a potešia zmysly.

Drevené hračky HAPE vďaka inovativnému dizajnu pomáhajú deťom učiť sa hrou.

Materiálové zloženie: drevo maľované farbami na vodnej báze

Priemer hrkálky: 8,5 cm

Odporúčaný vek: 6 mesiacov a viac

SKU 1150089
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478009301
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou