Hrkálka Bella

Keď ide o hrkálky pre najmenších, niet nad zaujímavý a upokojujúci zvuk dreva. Hrkálka Bella známej nemeckej značky Haba je ideálnou voľbou hračky pre bábätká - jej hrkanie prirodzene stimuluje rozvíjajúce sa zmyslové vnemy dieťatka, pestrofarebné časti zase nabádajú k tomu, aby sa do hry zapojila aj jemná motorika. Detská ... rúčka hrkálku veľmi ľahko uchopí vďaka špeciálne upravenej rukoväti. Hrkálka je ošetrená netoxickým náterom a farbami na vodnej báze, preto hra s ňou nepredstavuje pre dieťa žiadne zdravotné riziko.Hračka pre deti od 6 mesiacov.Dĺžka: 9 cm

čítať viac čítať menej

9.69€

Bežná cena 9.99€

Momentálne nedostupné

9.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Keď ide o hrkálky pre najmenších, niet nad zaujímavý a upokojujúci zvuk dreva. Hrkálka Bella známej nemeckej značky Haba je ideálnou voľbou hračky pre bábätká - jej hrkanie prirodzene stimuluje rozvíjajúce sa zmyslové vnemy dieťatka, pestrofarebné časti zase nabádajú k tomu, aby sa do hry zapojila aj jemná motorika. Detská rúčka hrkálku veľmi ľahko uchopí vďaka špeciálne upravenej rukoväti.

Hrkálka je ošetrená netoxickým náterom a farbami na vodnej báze, preto hra s ňou nepredstavuje pre dieťa žiadne zdravotné riziko.

Hračka pre deti od 6 mesiacov.

Dĺžka: 9 cm

SKU 1173502
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 6 mesiacov
EAN 4010168236933
Kód produktu 36.303949
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško