Hrebeňová stavebnica Džungľa 58 ks

Unikátna farebná hrebeňová stavebnica v prevedení "Džungľa" z dielne značky B. Toys poteší tak chlapcov, ako i dievčatá!Je ideálna na doma, ale aj na cesty. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, hmatové či vizuálne vnímanie, ako aj predstavivosť a kreativitu našich najmenších.Je balená ... v praktickej dóze, vhodnej nielen na skladovanie, ale aj prenášanie či manipuláciu. Vďaka nej ide o ideálny darček na darovanie.Obsah balenia: 58 samostatných kúskov (vrátane popínavých rastlín, stromov a kvetov a v neposlednom rade aj exotických zvierat typu tiger, opica či had)Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu ftalátov či BPA, odolný no zároveň flexibilný, svojou veľkosťou dokonale prispôsobený do drobných detských rúčokRozmery dózy: 29,8 x 19,7 x 19,7 cm Odporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Unikátna farebná hrebeňová stavebnica v prevedení "Džungľa" z dielne značky B. Toys poteší tak chlapcov, ako i dievčatá!

Je ideálna na doma, ale aj na cesty. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, hmatové či vizuálne vnímanie, ako aj predstavivosť a kreativitu našich najmenších.

Je balená v praktickej dóze, vhodnej nielen na skladovanie, ale aj prenášanie či manipuláciu. Vďaka nej ide o ideálny darček na darovanie.

Obsah balenia: 58 samostatných kúskov (vrátane popínavých rastlín, stromov a kvetov a v neposlednom rade aj exotických zvierat typu tiger, opica či had)

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu ftalátov či BPA, odolný no zároveň flexibilný, svojou veľkosťou dokonale prispôsobený do drobných detských rúčok

Rozmery dózy: 29,8 x 19,7 x 19,7 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1141045
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243254251
Kód produktu 196.3067
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou