Hrebeňová stavebnica 54 ks Džungľa

Deti milujú túto stavebnicu! Zábava z tradičnými Bristle Blocks.Štetinové bloky, pestrofarebné tehličky rôznych tvarov a farieb sa ľahko spájajú a rozpájajú a tento skvelý 54 kúskový set obsahuje aj bloky so zvieratkami, s rastlinami a kvetinkami. Užívajte si dobrodružstvá džungle a zároveň rozvíjajte rozoznávanie farieb a tvarov.Rozvíja jemnú motoriku, fantáziu ... a kreativitu.

čítať viac čítať menej

21.24€

Bežná cena 21.90€

Momentálne nedostupné

21.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti milujú túto stavebnicu! Zábava z tradičnými Bristle Blocks.

Štetinové bloky, pestrofarebné tehličky rôznych tvarov a farieb sa ľahko spájajú a rozpájajú a tento skvelý 54 kúskový set obsahuje aj bloky so zvieratkami, s rastlinami a kvetinkami. Užívajte si dobrodružstvá džungle a zároveň rozvíjajte rozoznávanie farieb a tvarov.

Rozvíja jemnú motoriku, fantáziu a kreativitu.

SKU 1141046
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243253681
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško