Hrebeňová stavebnica 85 ks v kufríku Safari

Vyber sa na dobrodružné výpravy po Safari s veselou rodinkou z kufríka. 85 kusov z obľúbenej série Bristle Blocks. Môžeš kopírovať dizajn z kufríka alebo si postaviť vlastnú pestrofarebnú stavbu. Čo si postavíme dnes? Sú trvácne, zábavné, ľahko sa spájajú, podporujú rozvoj jemnej motoriky. Krásny dizajn a farby rýchlo inšpirujú ... rozvíjajúcu sa fantáziu k vytvoreniu originálnych kúskov. Rôzne veľkosti a špeciálne kusy stimulujú kreativitu.Odoporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

29.00€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyber sa na dobrodružné výpravy po Safari s veselou rodinkou z kufríka. 85 kusov z obľúbenej série Bristle Blocks. Môžeš kopírovať dizajn z kufríka alebo si postaviť vlastnú pestrofarebnú stavbu. Čo si postavíme dnes?

Sú trvácne, zábavné, ľahko sa spájajú, podporujú rozvoj jemnej motoriky.

Krásny dizajn a farby rýchlo inšpirujú rozvíjajúcu sa fantáziu k vytvoreniu originálnych kúskov. Rôzne veľkosti a špeciálne kusy stimulujú kreativitu.

Odoporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1151127
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243254305
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško