Hrebeňová stavebnica 80ks v dóze

Unikátna farebná hrebeňová stavebnica z dielne značky B. Toys poteší tak chlapcov, ako i dievčatá. Je ideálna na doma, ale aj na cesty. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, hmatové či vizuálne vnímanie, ako aj predstavivosť a kreativitu našich najmenších.Je balená v praktickej ... dóze, vhodnej nielen na skladovanie, ale aj prenášanie či manipuláciu. Vďaka nej ide o ideálny darček na darovanie.Obsah balenia: 80 samostatných kúskov (z toho 24 pogumovaných otáčavých koliesok)Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu ftalátov či BPA, odolný no zároveň flexibilný, svojou veľkosťou dokonale prispôsobený do drobných detských rúčokRozmery dózy: 24,7 x 16,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

25.12€

Bežná cena 25.90€

Dostupné ihneď

25.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Unikátna farebná hrebeňová stavebnica z dielne značky B. Toys poteší tak chlapcov, ako i dievčatá. Je ideálna na doma, ale aj na cesty. Podporuje jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu očí a rúk, ale aj trpezlivosť, sústredenosť, hmatové či vizuálne vnímanie, ako aj predstavivosť a kreativitu našich najmenších.

Je balená v praktickej dóze, vhodnej nielen na skladovanie, ale aj prenášanie či manipuláciu. Vďaka nej ide o ideálny darček na darovanie.

Obsah balenia: 80 samostatných kúskov (z toho 24 pogumovaných otáčavých koliesok)

Materiálové zloženie: zdravotne nezávadný plast bez obsahu ftalátov či BPA, odolný no zároveň flexibilný, svojou veľkosťou dokonale prispôsobený do drobných detských rúčok

Rozmery dózy: 24,7 x 16,5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1162587
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 062243292840
Kód produktu 196.3102
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško