Hrebeňová stavebnica 36 ks Basic builder

Bristle Bloky sú zábavné, jednoduché na spájanie, trvácne. Použite pri stavbe vlastnú fantáziu. Inšpirovať niektorým z modelov na krabici sa oplatí! Táto stavebnica ktorá pripomína hrebene je ideálny darček pre najmenších.Rôzne veľkosti a špeciálne kusy sú navrhnuté tak, aby stimulovali kreativitu. Podporujú rozvoj jemnej motoriky.

14.45€

Bežná cena 14.90€

Dostupné na predajni

14.90€

Rezervujte v 6 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bristle Bloky sú zábavné, jednoduché na spájanie, trvácne. Použite pri stavbe vlastnú fantáziu. Inšpirovať niektorým z modelov na krabici sa oplatí! Táto stavebnica ktorá pripomína hrebene je ideálny darček pre najmenších.

Rôzne veľkosti a špeciálne kusy sú navrhnuté tak, aby stimulovali kreativitu. Podporujú rozvoj jemnej motoriky.

SKU 1141667
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243260382
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško