Hrebeňová stavebnica 112 ks

Bristle Bloky sú zábavné, jednoduché na spájanie, trvácne. Môžete použiť svoju fantáziu a vytvoriť si vlastný pestrofarebný dizajn alebo reprodukovať príklady na krabici. Rôzne veľkosti a špeciálne kusy sú navrhnuté tak, aby stimulovali kreativitu. Podporujú rozvoj jemnej motoriky.Odporúčaný vek: 3 roky a viac

31.91€

Bežná cena 32.90€

Dostupné ihneď

32.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Bristle Bloky sú zábavné, jednoduché na spájanie, trvácne. Môžete použiť svoju fantáziu a vytvoriť si vlastný pestrofarebný dizajn alebo reprodukovať príklady na krabici.

Rôzne veľkosti a špeciálne kusy sú navrhnuté tak, aby stimulovali kreativitu. Podporujú rozvoj jemnej motoriky.

Odporúčaný vek: 3 roky a viac

SKU 1137519
Značka B.Toys
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 062243253650
B.Toys
Battat BATTAT je rodinná firma s vyše storočnou tradíciou. Ich poznávacím znamením je dôraz na nadčasovosť a edukatívny prínos hračiek pre deti. Aby si ich hračky mohol dovoliť naozaj každý, majú dômyselnú stratégiu, ako skĺbiť nízke náklady s férovými podmienkami výroby. Firma tiež priamo zo ziskov podporuje projekt vzdelávania detí z tretieho sveta (WE), ktorý založil len 12-ročný Craig Kielbirger.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško