Hrazdička pre deti na pripnutie Čmeliak

Praktická, funkčná a vizuálne lákavá hrazdička pre našich najmenších je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Môžete ju jednoducho a rýchlo pripnúť dieťaťu nad postieľku a so záujmom sledovať, čo sa bude diať. Ide totiž o vysoko hmatovo ... i audiovizuálne podnetný a stimulujúci spôsob, ako dieťa zaujať a zabaviť, alebo u neho rozvíjať mozgové či motorické funkcie.Materiálové zloženie: drevo, textil a plast bez obsahu škodlivých látokRozmery: 86 x 5,5 x 26 cmOdporúčaný vek: vhodné od narodenia

čítať viac čítať menej

27.21€

Bežná cena 29.90€

Dostupné ihneď

29.90€

Rezervujte v 9 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Praktická, funkčná a vizuálne lákavá hrazdička pre našich najmenších je produktom nemeckej značky Hape a je svojím štýlom a vizuálnym prevedením vhodná tak pre chlapcov, ako i dievčatká. Môžete ju jednoducho a rýchlo pripnúť dieťaťu nad postieľku a so záujmom sledovať, čo sa bude diať. Ide totiž o vysoko hmatovo i audiovizuálne podnetný a stimulujúci spôsob, ako dieťa zaujať a zabaviť, alebo u neho rozvíjať mozgové či motorické funkcie.

Materiálové zloženie: drevo, textil a plast bez obsahu škodlivých látok

Rozmery: 86 x 5,5 x 26 cm

Odporúčaný vek: vhodné od narodenia

SKU 1174257
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478025059
Kód produktu 38.0023
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško