Vláčik set Húsenička

Pozor, deti! Húsenička už prichádza... Zabaví už našich najmenších - rovnako sa hodí do detskej izby chlapca, alebo dievčatka. Je produktom nemeckej značky Hape a hra s ňou je ideálna nielen na trati, ale aj mimo nej. U detí podporí rozvoj motorických zručností, pozornosti, ale aj predstavivosti.Materiálové zloženie: drevo maľované ... farbami na vodnej bázeRozmery balenia: 6 x 30 x 24 cmOdporúčaný vek: 1,5 roka a viac

čítať viac čítať menej

13.49€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Pozor, deti! Húsenička už prichádza...

Zabaví už našich najmenších - rovnako sa hodí do detskej izby chlapca, alebo dievčatka. Je produktom nemeckej značky Hape a hra s ňou je ideálna nielen na trati, ale aj mimo nej. U detí podporí rozvoj motorických zručností, pozornosti, ale aj predstavivosti.

Materiálové zloženie: drevo maľované farbami na vodnej báze

Rozmery balenia: 6 x 30 x 24 cm

Odporúčaný vek: 1,5 roka a viac

SKU 1170128
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478018372
Kód produktu 38.3818
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško