Ukulele červené

Ukulele z robustného dreva so 4 nylonovými strunami sa dá naladiť ako skutočný hudobný nástroj. Navyše je v krásnej červenej farbe so zaujímavým hudobným motívom. Podporí hudobný talent vašich detí. Hudobné hračky vo všeobecnosti trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu. Rozmery: 54 x ... 6 x 18 cm

čítať viac čítať menej

22.49€

Bežná cena 29.99€

Dostupné ihneď

29.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ukulele z robustného dreva so 4 nylonovými strunami sa dá naladiť ako skutočný hudobný nástroj. Navyše je v krásnej červenej farbe so zaujímavým hudobným motívom. Podporí hudobný talent vašich detí.

Hudobné hračky vo všeobecnosti trénujú detskú jemnú i hrubú motoriku, koordináciu oko-ruka, audiovizuálne vnímanie, sústredenie a koordináciu.

Rozmery: 54 x 6 x 18 cm

SKU 1174995
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478025264
Kód produktu 38.0603
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť poškodenie sluchu. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško