Sticar autíčko s lepiacou dráhou

Vytvorte si vlastnú pretekársku dráhu a navrhnite dizajn automobilov pomocou rôznych druhov umývacích washi pások. To všetko vďaka kreatívnej sade z dielne izraelskej značky Kipod, s ktorou deti zažijú nekonečné množstvo zábavy a pomocou hry rozvíjajú nielen predstavivosť a kreativitu, ale aj jemnú detskú motoriku.Súprava je vyrobená z kvalitných materiálov, ... ktoré sú pre deti 100 % bezpečné.Materiálové zloženie: bukové drevoRozmery: 25 x 10,5 x 10,5 cm Odporúčaný vek: 4 roky a viac

čítať viac čítať menej

30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Vytvorte si vlastnú pretekársku dráhu a navrhnite dizajn automobilov pomocou rôznych druhov umývacích washi pások.

To všetko vďaka kreatívnej sade z dielne izraelskej značky Kipod, s ktorou deti zažijú nekonečné množstvo zábavy a pomocou hry rozvíjajú nielen predstavivosť a kreativitu, ale aj jemnú detskú motoriku.

Súprava je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú pre deti 100 % bezpečné.

Materiálové zloženie: bukové drevo

Rozmery: 25 x 10,5 x 10,5 cm

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

SKU 1174907
Značka Kipod
Krajina pôvodu Izrael
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 7290017248066
Kód produktu 733.KS100
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, v prípade prehltnutia riziko udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, riziko uškrtenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško