Stavebnica vo vrecku

Podporuje tréning jemnej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i logického vnímania, fantázie či predstavivosti. Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenieHmnotnosť: 0,47 kg

16.91€

Bežná cena 17.99€

Dostupné ihneď

17.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Podporuje tréning jemnej motoriky, úchopu, či koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, vizuálneho, priestorového i logického vnímania, fantázie či predstavivosti.
Deti sa tiež učia rozlišovať tvary, farby a veľkosti.

Rozmery balenia: 21 x 12 x 15,5 cm + praktické vrecko na uskladnenie

Hmnotnosť: 0,47 kg

SKU 1137400
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478002562
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško