Set experimentov pre začiatočníka Malý objaviteľ

Deti sa pri kontakte s takýmto typom stavebnice trénujú v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, logickom myslení, či priestorovom a imaginárnom vnímaní. Rovnako si prehlbujú vzťah k fyzike, k technickým prácam a získavajú základnú praktickú zručnosť.Materiálové zloženie: odolné drevo,  plast Počet kusov: ... 42Rozmery balenia: 26 x 6 x 24 cm

čítať viac čítať menej

18.74€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Deti sa pri kontakte s takýmto typom stavebnice trénujú v jemnej motorike a v koordinácii pohybov očí a rúk, ale aj trpezlivosti, sústredenosti, logickom myslení, či priestorovom a imaginárnom vnímaní. Rovnako si prehlbujú vzťah k fyzike, k technickým prácam a získavajú základnú praktickú zručnosť.

Materiálové zloženie: odolné drevo,  plast

Počet kusov: 42

Rozmery balenia: 26 x 6 x 24 cm


SKU 1175408
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478029057
Kód produktu 38.3031
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým ako dáte výrobok dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško