Pracovný stôl Malý objaviteľ Deluxe

Rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj trpezlivosť, či sústredenosť a rovnako aj fantáziu a predstavivosť. Deti sa učia správne nazerať na problém a hľadať riešenia - takto si trénujú aj logické myslenie a kreativitu. Počet kusov: 79Rozmery: 74 x 38,5 x 22 cm

89.99€

Bežná cena 119.99€

Dostupné ihneď

119.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Rozvíja jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, ale aj trpezlivosť, či sústredenosť a rovnako aj fantáziu a predstavivosť. Deti sa učia správne nazerať na problém a hľadať riešenia - takto si trénujú aj logické myslenie a kreativitu.

Počet kusov: 79

Rozmery: 74 x 38,5 x 22 cm


SKU 1174726
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478024052
Kód produktu 38.3027
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Obsahuje dlhé šnúry, nebezpečenstvo uškrtenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Nepoužívajte gumové pásky ako prak. Nepoužívať v blízkosti uší! Nesprávne používanie môže spôsobiť
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško