Nábytok do domčeka Terasa

Ak pri domčeku nemáte terasu, nevadí. S týmto setom si vytvoríte letnú pohodu pri grile aj tak! Sada obsahuje 9 ks príslušenstva - napríklad stoličky, stôl, gril, špízy, slnečník a ďalšie. Ideálny ako doplnok do domčeka pre bábiky alebo samostatnú hru. Hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť, ale aj jemnú ... motoriku a koordináciu očí a rúk.Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu.Rozmery: 20 x 10 x 26 cm

čítať viac čítať menej

15.97€

Bežná cena 16.99€

Dostupné ihneď

16.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Ak pri domčeku nemáte terasu, nevadí. S týmto setom si vytvoríte letnú pohodu pri grile aj tak!

Sada obsahuje 9 ks príslušenstva - napríklad stoličky, stôl, gril, špízy, slnečník a ďalšie. Ideálny ako doplnok do domčeka pre bábiky alebo samostatnú hru.

Hračka rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť, ale aj jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk.

Vyrobené z kvalitného a odolného materiálu.

Rozmery: 20 x 10 x 26 cm

SKU 1175006
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478008984
Kód produktu 38.3460
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško