Hrkálka Šašo ohybný

Šťastný klaun s usmievavou tvárou v nadčasovom dizajne. Táto kreatívna dúhovo farebná drevená hrkálka tvorivo spestrí dni dieťatka. Je vytvorená špeciálne s dôrazom na trvanlivosť a bezpečnosť, aby bol spoľahlivým spoločníkom. Podoruje  rozvoj prvého uchopovania prstami a je vhodná a bezpečná na hryzenie a prerezávanie ďasien zúbkami. Trasie sa a ... hrká. Obsahuje 6 drevených dielikov.Materiál: javorové drevo.

čítať viac čítať menej

6.74€

Bežná cena 8.99€

Dostupné ihneď

8.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Šťastný klaun s usmievavou tvárou v nadčasovom dizajne. Táto kreatívna dúhovo farebná drevená hrkálka tvorivo spestrí dni dieťatka. Je vytvorená špeciálne s dôrazom na trvanlivosť a bezpečnosť, aby bol spoľahlivým spoločníkom. Podoruje  rozvoj prvého uchopovania prstami a je vhodná a bezpečná na hryzenie a prerezávanie ďasien zúbkami. Trasie sa a hrká.

Obsahuje 6 drevených dielikov.

Materiál: javorové drevo.

SKU 1141262
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 mesiacov
EAN 6943478009318
Upozornenia Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a farby sa môžu líšiť.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško