Dvojitý most ku vláčikovej dráhe

Vyplňte medzery vo vašej železnici predĺženým dvojitým visutým mostom. Most vynesie vláčik vysoko nad zem a  malí cestovatelia či rušňovodiči môžu podnikať aj cesty cez široké rieky, jazerá či moria. Nechajte svoje deti vytvárať vláčikom nápadité dráhy a svety pomocou doplnkov k dráham. Most je kompatibilný s tradičnými výrobcami drevených ... koľajničiek a jeho dĺžka je 48 cm.

čítať viac čítať menej

19.99€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vyplňte medzery vo vašej železnici predĺženým dvojitým visutým mostom. Most vynesie vláčik vysoko nad zem a  malí cestovatelia či rušňovodiči môžu podnikať aj cesty cez široké rieky, jazerá či moria. Nechajte svoje deti vytvárať vláčikom nápadité dráhy a svety pomocou doplnkov k dráham.

Most je kompatibilný s tradičnými výrobcami drevených koľajničiek a jeho dĺžka je 48 cm.

SKU 1175027
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478014985
Kód produktu 38.3710
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško