Drevené koľajnice k vláčikovej dráhe

Originálne rozšírenia dodajú vláčikovej dráhe nový dych! Balenie drevených rozšírení k vláčikovým dráham od Hape pomôže klasické koľajničky ozvláštniť s pomocou rôznych druhov križovatiek, zdvýhacích prvkov a výhybiek. Rýchlym stlačením žltého prepínača na dlhých úsekoch koľaje otvoríte alebo zatvoríte vedľajšiu koľaj. Balenie obsahuje 14 kúskov, ktoré sú kompatibilné so všetkými ... vláčikovými dráhami od značky Hape.

čítať viac čítať menej

22.49€

Bežná cena 29.99€

Dostupné ihneď

29.99€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Originálne rozšírenia dodajú vláčikovej dráhe nový dych!

Balenie drevených rozšírení k vláčikovým dráham od Hape pomôže klasické koľajničky ozvláštniť s pomocou rôznych druhov križovatiek, zdvýhacích prvkov a výhybiek. Rýchlym stlačením žltého prepínača na dlhých úsekoch koľaje otvoríte alebo zatvoríte vedľajšiu koľaj.

Balenie obsahuje 14 kúskov, ktoré sú kompatibilné so všetkými vláčikovými dráhami od značky Hape.

SKU 1175195
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478014961
Kód produktu 38.3733
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško