Dobrodružné cesty

U detí trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť.Materiálové zloženie: odolné drevo a zdravotne nezávadná povrchová úprava Počet kusov: 1 základová doska a 4 samostatné dieliky s úchytomRozmery: 22 x 3,4 x 22  cm

12.99€

Dostupné ihneď

12.99€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

U detí trénuje úchop, jemnú detskú motoriku a koordináciu pohybov očí a rúk, ale aj vizuálne vnímanie, logické myslenie, fantáziu a predstavivosť.

Materiálové zloženie: odolné drevo a zdravotne nezávadná povrchová úprava

Počet kusov: 1 základová doska a 4 samostatné dieliky s úchytom

Rozmery: 22 x 3,4 x 22  cm

SKU 1175421
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 6943478027220
Kód produktu 38.800849
Upozornenia Odstráňte všetky časti obalu predtým ako dáte hračku dieťaťu. Obal uchovajte pre prípad potreby.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško