Čokoládové fondue s ovocím

Zohrejte fondue hrniec, ponorte rez ovocia a marshmallows do čokoladovej omáčky a potom ich naservírujte ndo malých misiek. Tento set je vyrobený ako ,,made-for-sharing" : obsahuje zo všetkého po dva kusy. Nech sa páči, ochutnajte!drevo, bambus, farby na vodnej báze20 x 20 x 26 cm

10.00€

Bežná cena 19.99€

Dostupné ihneď

19.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Zohrejte fondue hrniec, ponorte rez ovocia a marshmallows do čokoladovej omáčky a potom ich naservírujte ndo malých misiek. Tento set je vyrobený ako ,,made-for-sharing" : obsahuje zo všetkého po dva kusy. Nech sa páči, ochutnajte!

drevo, bambus, farby na vodnej báze

20 x 20 x 26 cm

SKU 1151040
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478008960
Upozornenia Obsahuje malé guličky, nebezpečenstvo udusenia. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pred prvým použitím dôkladne umyte, s výnimkou drevených častí. Len na hranie. Nie je určené pre styk so skutočným jedlom a spotrebičmi.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško