Autíčko líška - D

Roztomilá líška s motorom na zotrvačník.Prejdite ňou niekoľkokrát po podlahe, aby ste ju "naštartovali" a potom len sledujte, ako sa rúti vpred!Autíčko je ideálne na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu i koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj priestorového a vizuálneho vnímania, fantázie či predstavivosti.Materiálové zloženie: drevo, plast, zdravotne nezávadné ... atramentyRozmery: 6,5 x 5,3 x 4,5 cmOdporúčaný vek: 2 roky a viac

čítať viac čítať menej

2.81€

Bežná cena 2.99€

Dostupné ihneď

2.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Roztomilá líška s motorom na zotrvačník.

Prejdite ňou niekoľkokrát po podlahe, aby ste ju "naštartovali" a potom len sledujte, ako sa rúti vpred!

Autíčko je ideálne na tréning jemnej detskej motoriky, úchopu i koordinácie pohybov očí a rúk, ale aj priestorového a vizuálneho vnímania, fantázie či predstavivosti.

Materiálové zloženie: drevo, plast, zdravotne nezávadné atramenty

Rozmery: 6,5 x 5,3 x 4,5 cm

Odporúčaný vek: 2 roky a viac

SKU 1175502
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 2 rokov
EAN 6943478029330
Kód produktu 38.0469
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško