SKU
1151321
Dostupnosť: Momentálne nedostupné

Hračkovak TUFFI modrý S

34,90 €

Hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke? Máme pre vás výborný tip. Vďaka nápaditým úložným Hračkovakom s univerzálnym využitím, budú mať vaše deti poriadok v hračkách kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho a hlavne rýchlo.

Hračkovak otvorte, nahádžte doňho všetko potrebné, zatiahnite a hotovo! Po príchode stačí otvoriť a hra sa môže začať. Hračkovak nie je však len úložným boxom na hračky, môže sa z neho stať praktická podložka na hranie, cestovná taška, či ruksak pre deti. Vďaka praktickému otváraniu do kruhu ľahko uvidíte jeho obsah bez nutnosti vysypania.

Je vodovzdorný, ľahko sa čistí, je svetlostály a preto je ideálny nielen do detskej izby, ale aj na pláž, pieskovisko, či k bazénu. Deti tak môžu mať svoj „detský kútik“ stále so sebou. Hračkovak ukrýva tajné vnútorné vrecko so zipsom, do ktorého si môžete uložiť ďalšie drobnosti. Potlač monstríka je na spodnej strane hračkovaku a vynikne pri prehodení cez plecia, alebo zavesení v izbe.

Intuitívnym spôsobom manipulácie a pútavým dizajnom Hračkovaky prirodzene nabádajú deti k tomu, aby sa aktívne zapojili do upratovania a prevzali tak svoj podiel zodpovednosti.

Originálny Hračkovak vyrobený na Slovensku je výborný tip na darček pre chlapcov aj dievčatá každého veku.

Materiál: vodovzdorný a svetlostály materiál, 100% polyester s polyuretánovým záterom

Rozmery: priemer 43 cm, výška bočníc 18 cm

Údržba: Hračkovaky pretrite vlhkou handričkou, alebo operte v práčke na 40 stupňov.

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech.