Hračkovak PANDA S

Hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke? Máme pre vás výborný tip. Vďaka nápaditým úložným Hračkovakom s univerzálnym využitím, budú mať vaše deti poriadok v hračkách kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho a hlavne rýchlo.Hračkovak otvorte, nahádžte doňho všetko potrebné, zatiahnite a hotovo! Po príchode stačí otvoriť ... a hra sa môže začať. Hračkovak nie je však len úložným boxom na hračky, môže sa z neho stať praktická podložka na hranie, cestovná taška, či ruksak pre deti. Vďaka praktickému otváraniu do kruhu ľahko uvidíte jeho obsah bez nutnosti vysypania.Je vodovzdorný, ľahko sa čistí, je svetlostály a preto je ideálny nielen do detskej izby, ale aj na pláž, pieskovisko, či k bazénu. Deti tak môžu mať svoj „detský kútik“ stále so sebou. Hračkovak ukrýva tajné vnútorné vrecko so zipsom, do ktorého si môžete uložiť ďalšie drobnosti. Potlač monstríka je na spodnej strane hračkovaku a vynikne pri prehodení cez plecia, alebo zavesení v izbe.Intuitívnym spôsobom manipulácie a pútavým dizajnom Hračkovaky prirodzene nabádajú deti k tomu, aby sa aktívne zapojili do upratovania a prevzali tak svoj podiel zodpovednosti.Originálny Hračkovak vyrobený na Slovensku je výborný tip na darček pre chlapcov aj dievčatá každého veku.Materiál: vodovzdorný a svetlostály materiál, 100% polyester s polyuretánovým záteromRozmery: priemer 43 cm, výška bočníc 18 cmÚdržba: Hračkovaky pretrite vlhkou handričkou, alebo operte v práčke na 40 stupňov.

čítať viac čítať menej

34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Hľadáte spôsob, ako dostať pod kontrolu porozhadzované hračky nielen v detskej izbičke? Máme pre vás výborný tip. Vďaka nápaditým úložným Hračkovakom s univerzálnym využitím, budú mať vaše deti poriadok v hračkách kedykoľvek a kdekoľvek. Jednoducho a hlavne rýchlo.

Hračkovak otvorte, nahádžte doňho všetko potrebné, zatiahnite a hotovo! Po príchode stačí otvoriť a hra sa môže začať. Hračkovak nie je však len úložným boxom na hračky, môže sa z neho stať praktická podložka na hranie, cestovná taška, či ruksak pre deti. Vďaka praktickému otváraniu do kruhu ľahko uvidíte jeho obsah bez nutnosti vysypania.

Je vodovzdorný, ľahko sa čistí, je svetlostály a preto je ideálny nielen do detskej izby, ale aj na pláž, pieskovisko, či k bazénu. Deti tak môžu mať svoj „detský kútik“ stále so sebou. Hračkovak ukrýva tajné vnútorné vrecko so zipsom, do ktorého si môžete uložiť ďalšie drobnosti. Potlač monstríka je na spodnej strane hračkovaku a vynikne pri prehodení cez plecia, alebo zavesení v izbe.

Intuitívnym spôsobom manipulácie a pútavým dizajnom Hračkovaky prirodzene nabádajú deti k tomu, aby sa aktívne zapojili do upratovania a prevzali tak svoj podiel zodpovednosti.

Originálny Hračkovak vyrobený na Slovensku je výborný tip na darček pre chlapcov aj dievčatá každého veku.

Materiál: vodovzdorný a svetlostály materiál, 100% polyester s polyuretánovým záterom

Rozmery: priemer 43 cm, výška bočníc 18 cm

Údržba: Hračkovaky pretrite vlhkou handričkou, alebo operte v práčke na 40 stupňov.

SKU 1172453
Značka Juicy Kids
Krajina pôvodu Slovensko
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 8588006636185
Kód produktu 233.HPM01
Upozornenia Tovar nie je hračka. Nevhodné pre deti do 3 rokov.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško