Hračka do vane striekačka Ocean Floor

Hviezdica a chobotnička majú jedno malé potmehúdske tajomstvo - po naplnení vodou a stlačení striekajú vodu. Pre ešte väčšiu zábavu pri kúpaní vo vani či v bazéne.

12.21€

Bežná cena 12.99€

Dostupné ihneď

12.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hviezdica a chobotnička majú jedno malé potmehúdske tajomstvo - po naplnení vodou a stlačení striekajú vodu.

Pre ešte väčšiu zábavu pri kúpaní vo vani či v bazéne.

SKU 1173671
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 18 mesiacov
EAN 6943478021587
Kód produktu 38.0213
Upozornenia Pred uskladnením vyprázdnite vodu a usušte. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. Všetky relevantné informácie uchovajte pre prípad potreby. Dekorácie a far
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško