Hracia skrinka

Plechová hracia skrinka v 3 roztomilých motívoch, ktorá vás vráti v čase. Pri motíve pastiera a ovečky vám zahrá "Oh du lieber Augustin", pri motíve cirkusu melódia "London bridge" a pri motíve podmorského sveta zasa "Toy Symphony".Dieťa si tak potrénuje úchop, jemnú motoriku, audio vnímanie, ale aj predstavivosť.Materiálové zloženie: kovHmotnosť: ... 0,119 kgVýška a priemer: 10,5 cm / 7,5 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z 3 vizuálnych motívov skrinky, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

7.90€

Dostupné ihneď

7.90€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Plechová hracia skrinka v 3 roztomilých motívoch, ktorá vás vráti v čase. Pri motíve pastiera a ovečky vám zahrá "Oh du lieber Augustin", pri motíve cirkusu melódia "London bridge" a pri motíve podmorského sveta zasa "Toy Symphony".

Dieťa si tak potrénuje úchop, jemnú motoriku, audio vnímanie, ale aj predstavivosť.

Materiálové zloženie: kov

Hmotnosť: 0,119 kg

Výška a priemer: 10,5 cm / 7,5 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z 3 vizuálnych motívov skrinky, pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane aj v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1174898
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 1 roka
EAN 4013594601108
Kód produktu 48.60110
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško