SKU
1151924
Dostupnosť: SKLADOM

Hra Zviera na zviera pre najmenších

28,90 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Táto špeciálne pre detské potreby vytvorená podporuje jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk Vášho dieťaťa. Vo voľnej hre si deti cvičia hranie rolí s farmárskymi zvieratkami, alebo skladajú zvieratká  na jednu alebo viac veží, a tým si trénujú svoju motoriku. V oboch kockových hrách sa bude Vaše dieťa riadiť pravidlami. Kooperatívna hra podporuje zároveň tímového ducha detí a ich spoločné zážitky. Pridajte sa! Hovorte o zvieratkách, ich znakoch a životných snoch a tým podporujte reč, sluch, kreativitu a radosť z hry Vášho dieťaťa.

Tri zvieratkovské hry pre 1 – 4 hráčok od dvoch rokov.

Dĺžka hry: cca 10 minút
Obsah hry:

2 kravy
2 prasiatka
2 kurčatá
1 ovečka
1 pes
1 zajac
1 kocka so symbolmi
1 ďatelinová lúka
1 kvetinová lúka
2 kríky
9 slniečok (so zvieratkami na zadnej strane)
1 návod na hru

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba