Hra v plechovke T-Rex

Hra s kockami v plechovke "T-Rex" je produktom nemeckej značky Haba a je najmä o cieľavedomom hľadaní toho správneho dinosaura a jeho následnej ochrane. Obsah hry: 12 žetónov v tvare rôznych druhov dinosaurov, dve kocky a sada pokynovMateriálové zloženie: kartón, drevo, kovPočet hráčov: 2 - 4 osobyTrvanie hry: 5 - 10 ... minOdporúčaný vek: 5 rokov a viacRozmery plechovky: 9,7 x 6,2 x 3 cm

čítať viac čítať menej

7.59€

Bežná cena 7.99€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hra s kockami v plechovke "T-Rex" je produktom nemeckej značky Haba a je najmä o cieľavedomom hľadaní toho správneho dinosaura a jeho následnej ochrane. 

Obsah hry: 12 žetónov v tvare rôznych druhov dinosaurov, dve kocky a sada pokynov

Materiálové zloženie: kartón, drevo, kov

Počet hráčov: 2 - 4 osoby

Trvanie hry: 5 - 10 min

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Rozmery plechovky: 9,7 x 6,2 x 3 cm

SKU 1175193
Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168242651
Kód produktu 36.304619
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou