Hra v plechovke Bláznivé mačky

Kartová hra v plechovke "Bláznivé mačky" je produktom nemeckej značky Haba a je nielen o šťastí, ale aj o taktike, akú zvolí detský hráč. Vyhráva ten, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet a získa 2 mačky, ako odmenu.Obsah hry: 32 kariet v 4 farbách, 20 špeciálnych kariet v 4 ... farbách, 6 mačiek a sada pokynovMateriálové zloženie: kartón, drevo, kovPočet hráčov: 2 - 5 osôbTrvanie hry: 5 - 10 minOdporúčaný vek: 5 rokov a viacRozmery plechovky: 9,7 x 6,2 x 3 cmCelková hmotnosť: 222 g

čítať viac čítať menej

8.27€

Bežná cena 8.99€

Dostupné ihneď

Objednajte dnes do 12:00 a doručíme už zajtra

8.99€

Rezervujte v 8 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kartová hra v plechovke "Bláznivé mačky" je produktom nemeckej značky Haba a je nielen o šťastí, ale aj o taktike, akú zvolí detský hráč. Vyhráva ten, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet a získa 2 mačky, ako odmenu.

Obsah hry: 32 kariet v 4 farbách, 20 špeciálnych kariet v 4 farbách, 6 mačiek a sada pokynov

Materiálové zloženie: kartón, drevo, kov

Počet hráčov: 2 - 5 osôb

Trvanie hry: 5 - 10 min

Odporúčaný vek: 5 rokov a viac

Rozmery plechovky: 9,7 x 6,2 x 3 cm

Celková hmotnosť: 222 g

Značka Haba
Krajina pôvodu Nemecko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4010168206387
Kód produktu 36.303128
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou