Hra v plechovke Bingo

Zábavná hra Bingo s jednodúchými pravidlami z dielne značky Haba poteší nielen chlapcov, ale i dievčatá! Ideálna nielen na doma, ale aj na cesty. Cieľom hry je vytvoriť rad čísel, ktoré sú vedľa seba buď vertikálne, horizontálne, alebo diagonálne.  Obsahom je vrecúško, pečiatka, 16 číslic, bingo podložka a súbor inštrukcií. ... Materiálové zloženie: kov (balené v praktickej plechovej nádobe) Počet hráčov: 2 - 6 Dĺžka trvania: 15 min. Odporúčaný vek: 6 rokov a viac

čítať viac čítať menej

9.41€

Bežná cena 9.90€

Dostupné ihneď

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 30 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Zábavná hra Bingo s jednodúchými pravidlami z dielne značky Haba poteší nielen chlapcov, ale i dievčatá! Ideálna nielen na doma, ale aj na cesty.

Cieľom hry je vytvoriť rad čísel, ktoré sú vedľa seba buď vertikálne, horizontálne, alebo diagonálne. 

Obsahom je vrecúško, pečiatka, 16 číslic, bingo podložka a súbor inštrukcií.

Materiálové zloženie: kov (balené v praktickej plechovej nádobe)

Počet hráčov: 2 - 6

Dĺžka trvania: 15 min.

Odporúčaný vek: 6 rokov a viacSKU 1173909
Značka Haba
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 6 rokov
EAN 4010168234489
Kód produktu 36.303699
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

TOYETO Vnímavé hračky zbožňujeme!s Rozvíjajú u detí kreativitu, zvedavosť a estetické cítenie. Sú tak jedinečné ako každé jedno dieťa. Z obchodu vždy odchádzame nabití pozitívnou energiou a s pocitom, že sme našej dcérke nekúpili žiadnu nekvalitnú zbytočnosť. Hanka zbožňuje či už čarokrásne bábiky, kreatívne hračky na podporu jemnej motoriky a rozvoja logiky, ako aj prekrásne sady na maľovanie. My zasa najviac oceňujeme umývateľne farbičky, ktoré sú síce drahšie, ale vydržia veľmi veľa.

Insert author name here

Robo Opatovský

s manželkou Katkou a malou Hankou