Hra Učíme sa hodiny

Vizuálne lákavé a hravé, no zároveň edukatívne! Naučte sa rozoznávať čas vo dne i v noci a trénujte pritom aj svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk. Poslúži vám k tomu nielen klasický analógový, ale aj digitálny ciferník. Hodiny fungujú ako drevená skladačka. Materiálové zloženie: drevo Hmotnosť: 0,56 kg Rozmery: 30 x 21 x 4,5 ... cm

čítať viac čítať menej

10.88€

Bežná cena 14.50€

Dostupné ihneď

14.50€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Vizuálne lákavé a hravé, no zároveň edukatívne! Naučte sa rozoznávať čas vo dne i v noci a trénujte pritom aj svoju jemnú motoriku a koordináciu očí a rúk. Poslúži vám k tomu nielen klasický analógový, ale aj digitálny ciferník. Hodiny fungujú ako drevená skladačka.

Materiálové zloženie: drevo

Hmotnosť: 0,56 kg

Rozmery: 30 x 21 x 4,5 cm

SKU 1134255
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 4013594586504
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško