Hra Tókaidó

Tókaidó je originálna zenová hra, ktorá sa odohráva na slávnej ceste Tókaidó v starom Japonsku. Ako pútnik budete na ceste z Kjóta do Eda stretávať množstvo zaujímavých ľudí, zbierať krásne predmety, objavovať majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, navštevovať chrámy a divokú prírodu. Každý hrá za inú postavu, ktorá prináša rôzne špecifické výhody.Na záver ... dňa sa stretnete v hostinci, aby ste s priateľmi ochutnali miestne špeciality. Popritom sa usilujete o to, aby ste sa obohatili o nové zážitky a skúsenosti. Tieto zážitky z cesty premeníte na body, ktoré na konci hry určia víťaza.Hra Tókaidó je veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná.Súčasťou hry je herný plán, 5 figúrok pútnikov, 5 ukazovateľov bodov, 5 žetónov vo farbe figúrok, 50 mincí, 10 kartičiek postáv, 12 kariet horúcich prameňov, 60 kariet panorám, 25 kariet pokrmov, 24 kariet suvenírov, 14 kariet stretnutí a 7 víťazných kariet. Materiálové zloženie: papierPočet hráčov: 2 - 5Rozmery balenia: 31 x 31 x 7,5 cmOdporúčaný vek: 8 rokov a viac

čítať viac čítať menej

40.90€

Momentálne nedostupné

40.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Tókaidó je originálna zenová hra, ktorá sa odohráva na slávnej ceste Tókaidó v starom Japonsku. Ako pútnik budete na ceste z Kjóta do Eda stretávať množstvo zaujímavých ľudí, zbierať krásne predmety, objavovať majestátne hory, upokojujúce krivky pobrežia, navštevovať chrámy a divokú prírodu. Každý hrá za inú postavu, ktorá prináša rôzne špecifické výhody.

Na záver dňa sa stretnete v hostinci, aby ste s priateľmi ochutnali miestne špeciality. Popritom sa usilujete o to, aby ste sa obohatili o nové zážitky a skúsenosti. Tieto zážitky z cesty premeníte na body, ktoré na konci hry určia víťaza.

Hra Tókaidó je veľmi príjemná a najmä krásne graficky spracovaná.

Súčasťou hry je herný plán, 5 figúrok pútnikov, 5 ukazovateľov bodov, 5 žetónov vo farbe figúrok, 50 mincí, 10 kartičiek postáv, 12 kariet horúcich prameňov, 60 kariet panorám, 25 kariet pokrmov, 24 kariet suvenírov, 14 kariet stretnutí a 7 víťazných kariet.

Materiálové zloženie: papier

Počet hráčov: 2 - 5

Rozmery balenia: 31 x 31 x 7,5 cm

Odporúčaný vek: 8 rokov a viac

SKU 1170690
Značka MindOk
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 8 rokov
EAN 8594054916216
Kód produktu 584 759
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško