Hra Tematické počítanie

Hra "Tematické počítanie" podporuje rozvoj vizuálneho vnímania pri vyhľadávaní motívov, zlepšuje numerické schopnosti a porozumenie symbolom, jemnú detskú motoriku a koordináciu oka a rúk. Obsahuje 4 hracie plochy a spolu 32 hracích kariet (8 ks na každú tému).Postup hry je nasledovný:Hracie plochy a obrázky, ktoré patria k sebe, sú označené ... rovnakým symbolom hore v ľavom rohu. Usporiadajte 8 hracích kariet nad a pod hraciu plochu. Výzva spočíva v tom, že netreba nájsť rovnaký počet podobných, ale rozdielnych predmetov. Až dohráte, otočte karty na hracej ploche naopak. Ak ste hrali správne, tak vám kombinácia na zadnej strane kartičiek odhalí jeden veľký obrázok.Počet hráčov: 1 - 4Materiál: Drevo a netoxické nátery na báze vodyOdporúčaný vek: 4 roky a viacRozmery balenia: 26 x 26 x 6 cm

čítať viac čítať menej

10.00€

Bežná cena 19.99€

Momentálne nedostupné

19.99€

Predajne Toyeto sú zatvorené. Eshop štandardne expeduje, pri objednávke nad 60 eur s dopravou zdarma. Využite platbu online.

Hra "Tematické počítanie" podporuje rozvoj vizuálneho vnímania pri vyhľadávaní motívov, zlepšuje numerické schopnosti a porozumenie symbolom, jemnú detskú motoriku a koordináciu oka a rúk.

Obsahuje 4 hracie plochy a spolu 32 hracích kariet (8 ks na každú tému).

Postup hry je nasledovný:

Hracie plochy a obrázky, ktoré patria k sebe, sú označené rovnakým symbolom hore v ľavom rohu. Usporiadajte 8 hracích kariet nad a pod hraciu plochu. Výzva spočíva v tom, že netreba nájsť rovnaký počet podobných, ale rozdielnych predmetov. Až dohráte, otočte karty na hracej ploche naopak. Ak ste hrali správne, tak vám kombinácia na zadnej strane kartičiek odhalí jeden veľký obrázok.

Počet hráčov: 1 - 4

Materiál: Drevo a netoxické nátery na báze vody

Odporúčaný vek: 4 roky a viac

Rozmery balenia: 26 x 26 x 6 cm

SKU 1162075
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 6943478012226
Kód produktu 38.6303
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško