Hra Steady hands

Skvelá spoločenská hra s dominom vhodná aj ako originálna zábava na party. Precvičí manuálnu šikovnosť, ale aj sústredenie a trpezlivosť. Už ste niekedy skúšali pretekať v ukladaní drevených dlaždíc? Je to celkom jednoduché - ak vás, samozrejme, pri tom neustále nerozptyľujú súperi, kvôli ktorým padáte od smiechu. Hra obsahuje 5 ... variantov pre 1-6 hráčov. Nepozná žiadne vekové obmedzenie a je pri nej dovolené všetko - rozprávajte sa, smejte sa, vymýšľajte na protivníkov tie najdôvtipnejšie podrazy. Jediným skutočným cieľom tejto hry pre chlapcov aj pre dievčatá všetkých vekových kategórií je výborne sa zabaviť. Materiál: Buk s ekologickým certifikátom FSCObsah hry:• 55 kariet so vzadaniami• 60 domino dlaždíc• vrecúško a inštrukcie

čítať viac čítať menej

19.90€

Dostupné ihneď

19.90€

Rezervujte v 0 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Skvelá spoločenská hra s dominom vhodná aj ako originálna zábava na party. Precvičí manuálnu šikovnosť, ale aj sústredenie a trpezlivosť.

Už ste niekedy skúšali pretekať v ukladaní drevených dlaždíc? Je to celkom jednoduché - ak vás, samozrejme, pri tom neustále nerozptyľujú súperi, kvôli ktorým padáte od smiechu.

Hra obsahuje 5 variantov pre 1-6 hráčov. Nepozná žiadne vekové obmedzenie a je pri nej dovolené všetko - rozprávajte sa, smejte sa, vymýšľajte na protivníkov tie najdôvtipnejšie podrazy. Jediným skutočným cieľom tejto hry pre chlapcov aj pre dievčatá všetkých vekových kategórií je výborne sa zabaviť.

Materiál: Buk s ekologickým certifikátom FSC

Obsah hry:

• 55 kariet so vzadaniami
• 60 domino dlaždíc
• vrecúško a inštrukcieSKU 1162544
Značka Trick Logic
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 5904730336482
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško