Hra Semino

Semino, to je originálna spoločenská hra pre deti aj celú rodinu, ktorá odmení tých s najlepšou hernou stratégiou, ale aj nevyhnutným kúskom šťastia.Úlohou hráčov je vypestovať na hernom pláne prekrásne farebné rastliny a predbehnúť pri tom súperov. Herných scenárov je však k dispozícii viacero, a tak táto rodinná hra môže ... byť vždy celkom iná a len tak vás neomrzí! Okrem svojej nevšednej témy a vtipu hra vyniká aj jedinečným spracovaním a inovatívnym využitím prírodného bambusu.Hra Semino je určená deťom od 3 rokov. Pozostáva z 26 dielikov.Materiál: Bambus, kov, textil, farby na vodnej bázeRozmery: 39 x 27 x 83 cm

čítať viac čítať menej

23.49€

Bežná cena 24.99€

Dostupné ihneď

24.99€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Semino, to je originálna spoločenská hra pre deti aj celú rodinu, ktorá odmení tých s najlepšou hernou stratégiou, ale aj nevyhnutným kúskom šťastia.

Úlohou hráčov je vypestovať na hernom pláne prekrásne farebné rastliny a predbehnúť pri tom súperov. Herných scenárov je však k dispozícii viacero, a tak táto rodinná hra môže byť vždy celkom iná a len tak vás neomrzí! Okrem svojej nevšednej témy a vtipu hra vyniká aj jedinečným spracovaním a inovatívnym využitím prírodného bambusu.

Hra Semino je určená deťom od 3 rokov. Pozostáva z 26 dielikov.

Materiál: Bambus, kov, textil, farby na vodnej báze

Rozmery: 39 x 27 x 83 cm

SKU 1171020
Značka Hape
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 6943478015661
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, guličky nebezpečenstvo udusenia. Vyžaduje montáž dospelou osobou. Hračka spĺňa európske a americké bezpečnostné štandardy EN 71 a ASTM F963. Ostráňte všetky časti obalu predtým, ako dáte hračku dieťaťu. V
Hape
HAPE je najväčším výrobcom hračiek z prírodných materiálov na svete. Správa sa zodpovedne nielen k prírode, ale aj k spoločnosti. Svojich dodávateľov z celého sveta školí o trvalej udržateľnosti, v chudobných čínskych provinciách postavil už 3 školy. Zakladateľ firmy Peter Handstein totiž po dlhých rokoch spolupráce so vzdelávacími inštitúciami dobre vie, že len samotné hračky deťom šťastnú budúcnosť nezaručia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško