Spoločenská hra Schovávačka v meste

Každý večer chodí strýko Bob na prechádzku so svojimi milými psíkmi jazvečíkmi, súrodencami Spotom a Luisom. Počas hry v parku si hádžu loptičku a tá sa rozkotúľa kamsi do kríkov. Louise za ňou uteká, ale je taká malinká, že sa stratila. Keď si Louise uvedomí, že stratil z očí strýka ... Boba a brata Spota, okamžite ich začne hľadať. Medzitým však aj Spot začne hľadať brata. Ktorý psík nájde toho druhého ako prvý?Strategická hra s dvomi obtiažnosťami pre malých aj veľkých, ktorí milujú logické hry.Logická hra pre 2 hráčov od 6 rokovTrvanie hry: približne 15 minútObsah: 2 herné dosky, 1 deliaca doska, 2 psíkovia, 2 kocky, 1 plátenná taška

čítať viac čítať menej

30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Rezervujte v 3 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Každý večer chodí strýko Bob na prechádzku so svojimi milými psíkmi jazvečíkmi, súrodencami Spotom a Luisom. Počas hry v parku si hádžu loptičku a tá sa rozkotúľa kamsi do kríkov. Louise za ňou uteká, ale je taká malinká, že sa stratila. Keď si Louise uvedomí, že stratil z očí strýka Boba a brata Spota, okamžite ich začne hľadať. Medzitým však aj Spot začne hľadať brata. Ktorý psík nájde toho druhého ako prvý?

Strategická hra s dvomi obtiažnosťami pre malých aj veľkých, ktorí milujú logické hry.

Logická hra pre 2 hráčov od 6 rokov
Trvanie hry: približne 15 minút
Obsah: 2 herné dosky, 1 deliaca doska, 2 psíkovia, 2 kocky, 1 plátenná taška

SKU 1173184
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5999559660047
Kód produktu 702.0016
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško