Hra s guľôčkou Zvieratko Kid O

Kto by nepoznal hru s guľôčkami? Keď v rukách jemne balansujete s drobným predmetom zo strany na stranu, aby ste pár drobných guľôčok nasmerovali tým správnym smerom a do tých správnych jamôk.Rovnovážna hra s guľôčkami je produktom značky Kid O a je ako stvorená na trénovanie jemnej detskej motoriky, úchopu, ... koordinácie a synchronizácie pohybov rúk a v neposlednom rade aj trpezlivosti a sústredenosti.Rozmery: 5 x 5 x 1 cmUpozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch zvieracích motívov hry (sovičku, leva alebo tigra), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

čítať viac čítať menej

4.99€

Dostupné ihneď

4.99€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Kto by nepoznal hru s guľôčkami? Keď v rukách jemne balansujete s drobným predmetom zo strany na stranu, aby ste pár drobných guľôčok nasmerovali tým správnym smerom a do tých správnych jamôk.

Rovnovážna hra s guľôčkami je produktom značky Kid O a je ako stvorená na trénovanie jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie a synchronizácie pohybov rúk a v neposlednom rade aj trpezlivosti a sústredenosti.

Rozmery: 5 x 5 x 1 cm

Upozornenie: V prípade, že ako zákazník preferujete jeden z troch zvieracích motívov hry (sovičku, leva alebo tigra), pripíšte to prosím do poznámky v objednávke. Ak tak neurobíte, výber motívu bude náhodný, resp. podľa našej aktuálnej skladovej dostupnosti. Rovnako sa tak stane v prípade, že vami zvolený motív nebude skladom.

SKU 1171841
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 843583002364
Kód produktu 316.0382
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško