Hra s guľôčkou Detičky

Klasická hra s guľôčkou na tréning jemnej motoriky, koordinácie pohybov, ale aj trpezlivosti. V milom drevenom prevedení s multi-kulti motívmi detičiek.Ideálna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov.Materiál: drevo, kov (4 guľôčky)Rozmery: 6,5 x 6,5 x 2 cm

2.18€

Bežná cena 2.90€

Dostupné ihneď

2.90€

Rezervujte v 2 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Klasická hra s guľôčkou na tréning jemnej motoriky, koordinácie pohybov, ale aj trpezlivosti. V milom drevenom prevedení s multi-kulti motívmi detičiek.

Ideálna hračka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov.

Materiál: drevo, kov (4 guľôčky)

Rozmery: 6,5 x 6,5 x 2 cm

SKU 1133854
Značka Goki
Krajina pôvodu Čína
Odporúčaný vek od 3 rokov
EAN 4013594569309
Kód produktu 48.56930
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Goki
Ktorý materiál je pre výrobu hračiek najvhodnejší? V GOKI v tom majú jasno – je to drevo! To, čo z prírody čerpáme, by sme jej však mali aj vracať. Preto táto nemecká firma každý rok vysadí jeden strom za každého novorodenca v spolkovom štáte, kde sídli. Na svedomí tak už má niekoľko novučičkých lesov a s výsadbou pomáhajú okrem predstaviteľov firmy aj samotné deti z okolia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško