SKU
1160158
Dostupnosť: SKLADOM

Hra Ohnivý drak

34,20 €
Dostupnosť na webe
Ihneď
Dostupnosť v predajniach
Vyberte predajňu

Pod údolím drakov to už nebezpečne bublá. Po tisíc rokoch je hrozivá sopka Rubino znova na pokraji erupcie! Dračí jazdci už netrpezlivo čakajú, lebo stará legenda tvrdí, že sopka Rubino pri výbuchu vychrlí vzácne dračierubíny. Hovorí sa, že ten ktorý týmito rubínmi nakŕmi svojho ohnivého draka sa stane nesmrteľným. Poď a staň sa aj ty dračim jazdcom a vydaj sa ku sopke Rubino. Budeš musieť posúvať figúrky svojimi taktickými zručnosťami a trochou šťastia s kockou okolo sopky a zbierať vzácne dračie rubíny. Ten, kto má na konci hry najviac rubínov vyhráva.

Počet hráčov: 2-4
Odporúčaný vek: 5-99
Dĺžka hry: 15-20 minút

Obsah:

1 hracia plocha
1 sopka (skladá sa z hornej a dolnej časti)
8 drakov s dračími jazdcami v 4 rôznych farbách
4 malé vrecúška
2 hracie kocky
80 dračích rubínov
12 kúskov uhlia
1 návod

Vnímavé hračky

Prinášame nápadité a vkusné hračky, ktoré si deti zamilujú a radi sa k nim vracajú. Zmysluplné hračky pre správny vývoj a rozvoj všestranných schopností.

Pre najmilších to najlepšie

Hračky svetových značiek vyberané odborníkmi, ktoré získali mnohé ocenenia. Kvalitné, nezávadné a trvácne hračky, ktoré nie sú len na jedno použitie.

Doprava zadarmo nad 50 €

1700+ odberných miest Zásielkovne (2,50 €), kuriér GLS (3,90 €), pošta na adresu (4,90 €) a v Bratislave aj večerný expres (5,90 €). Bezpečná platba cez platobnú bránu či na dobierku.

Skvelý zákaznícky servis

Neviete, čo presne hľadáte a deti už majú všetko? Spýtajte sa nás, radi odporučíme darček, ktorý určite bude mať úspech. 

Ďalšie produkty Haba