Spoločenská hra Maják

Osamelý strážca majáku sa práve vracal na svoju rozhľadňu zásobovaný jedlom, keď sa spustila ukrutná búrka. Rozzúrené more poslalo jachtu bez milosti ku dnu. Muž z majáka našťastie prežil a zachránil si život tým, že doplával k malej skale a vyšplhal sa na ňu. Štyri jachty prišli mužovi na pomoc ... a pretekali, ktorá z nich bude prvá a dopraví ho späť na jeho ostrov s majákom.Hra je určená pre 2 - 4 hráčov nad 5 rokovObsah balenia: 4 námorné lode, 1 figúrka strážcu, 6 diskov, 1 trojdielna hracia doska, 1 majákRozmer krabice: 32cm x 16cm x 3cm

čítať viac čítať menej

30.90€

Dostupné ihneď

30.90€

Rezervujte v 4 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Osamelý strážca majáku sa práve vracal na svoju rozhľadňu zásobovaný jedlom, keď sa spustila ukrutná búrka. Rozzúrené more poslalo jachtu bez milosti ku dnu. Muž z majáka našťastie prežil a zachránil si život tým, že doplával k malej skale a vyšplhal sa na ňu. Štyri jachty prišli mužovi na pomoc a pretekali, ktorá z nich bude prvá a dopraví ho späť na jeho ostrov s majákom.

Hra je určená pre 2 - 4 hráčov nad 5 rokov

Obsah balenia: 4 námorné lode, 1 figúrka strážcu, 6 diskov, 1 trojdielna hracia doska, 1 maják

Rozmer krabice: 32cm x 16cm x 3cm

SKU 1170851
Značka Marbushka
Krajina pôvodu Maďarsko
Odporúčaný vek od 5 rokov
EAN 5999559660511
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško