Hra Kayanak arktické dobrodružstvo

Úžasná hra o polárnych medveďoch a rybárčení.V ľadovom arktickom mraze sa polárne medvede venujú svojej obľúbenej činnosti – lovu rýb pod ľadom. Samozrejme každý z ich chce mať čo najväčší úlovok, ale zistia, že to nie je také ľahké. Len ten, kto sa pohybuje po kryhách opatrne, vylomí ľad na správnom mieste a skúsene ... narába s udicou, a s trochou šťastia, bude schopný uloviť želanú rybu z vody! Prvý polárny medveď, ktorý uloví 10 rýb vyhráva hru.Počet hráčov: 2-4Odporúčaný vek: 4-99 (plus verzia 6+)Obsah:1 ľadovcová krajina (herná doska zložená z dvoch častí)4 polárne medvede1magnetická udica15 veľkých75 malých rýb (veľké a malé oceľové guľôčky)4 drevené vedrá, 1 biela akčná kocka1 tyrkysový teplomer smrť8 ľadových kryštálov5 políčok „Neprechádzať!“5 listov bieleho A4 papiera (ľadová vrstva),1 návod ku hre

čítať viac čítať menej

26.18€

Bežná cena 34.90€

Dostupné ihneď

34.90€

Rezervujte v 1 predajniach

Vašu rezerváciu spracujeme zvyčajne do dvoch hodín - počas otvaracích hodín zvolenej predajne.

Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom. Prosím, nevyzdvihujte si ju skôr.

Úžasná hra o polárnych medveďoch a rybárčení.

V ľadovom arktickom mraze sa polárne medvede venujú svojej obľúbenej činnosti – lovu rýb pod ľadom. Samozrejme každý z ich chce mať čo najväčší úlovok, ale zistia, že to nie je také ľahké. Len ten, kto sa pohybuje po kryhách opatrne, vylomí ľad na správnom mieste a skúsene narába s udicou, a s trochou šťastia, bude schopný uloviť želanú rybu z vody! Prvý polárny medveď, ktorý uloví 10 rýb vyhráva hru.

Počet hráčov: 2-4

Odporúčaný vek: 4-99 (plus verzia 6+)

Obsah:
1 ľadovcová krajina (herná doska zložená z dvoch častí)
4 polárne medvede
1magnetická udica
15 veľkých
75 malých rýb (veľké a malé oceľové guľôčky)
4 drevené vedrá,
1 biela akčná kocka
1 tyrkysový teplomer smrť
8 ľadových kryštálov
5 políčok „Neprechádzať!“
5 listov bieleho A4 papiera (ľadová vrstva),
1 návod ku hre

SKU 1160161
Značka Haba
Krajina pôvodu Poľsko
Odporúčaný vek od 4 rokov
EAN 4010168071466
Upozornenia Nevhodné pre deti do 3 rokov. Obsahuje malé časti, nebezpečenstvo udusenia.
Haba
Keď pán Habermaaß v Nemecku v roku 1938 začínal vyrábať precízne drevené hračky, iste nevedel, aké ťažké časy ho čakajú. Firmu HABA však nepoložila vojna ani recesia. Prežila aj svojho zakladateľa a dnes patrí k najuznávanejším výrobcom hračiek na svete. Tradíciu, nadčasovosť a punc jej kvality krásne ilustruje drevená kačička na ťahanie, ktorá je nezmenená v predaji už od roku 1954 – u detí má stále úspech.
star star star star star

Keď Riškovi nestačili klasické hračky, hľadali sme niečo kreatívne, niečo čo rozvíja ducha, hravosť a fantáziu. Toto všetko sme našli v TOYETO. Je úžasné sledovať ako sa Riško, teraz so svojim mladším bratom k týmto hračkám aj po dlhom čase rád vracia.

Sosova

LENKA ŠÓOŠOVÁ

a syn Riško